Symmetrical Job
Strefa pracownika

Znajdź odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Strefa pracownika, jest programem lojalnościowym przygotowanym dla pracowników usług Jobman.pl i Personel Promo, którym promujemy i nagradzamy długookresową współpracę.

Licytować może każda osoba, która obecnie jest Zleceniobiorcą/Wykonawcą pracującym w ramach usług Jobman.pl lub Personel Promo, bądź zakończyła współpracę maksymalnie 6 miesięcy temu (okres ten liczony jest od ostatniego dodania punktów na koncie pracowniczym).

Po zalogowaniu się na konto pracownicze, wejdź w zakładkę Strefa pracownika -> licytacje -> aktualne i wybierz interesującą Cię nagrodę. W polu Licytuj podaj swoją ofertę - maksymalną ilość punktów jaką chcesz przeznaczyć na daną nagrodę - i zatwierdź ją przyciskiem LICYTUJ TERAZ. Twoje maksimum nie jest widoczne przez innych uczestników licytacji.

Liczba Twoich punktów jest wyświetlana po zalogowaniu na konto pracownicze, w prawym górnym rogu ekranu, a także w zakładce „moja strefa”.

Licytacje przygotowane zostały w taki sposób, aby umożliwić wygrywającemu wylicytowanie nagrody za jak najniższą wartość punktową (poniżej zalicytowanego maksimum). W związku z tym, w trakcie trwania licytacji nie jest prezentowana wysokość punktowa zalicytowana przez prowadzącego, a system licytacji automatycznie przebija oferty innych licytujących.

Jeżeli zatem zalicytujesz poniżej oferty prowadzącego w licytacji, zostaniesz automatycznie przelicytowany/a o 1 pkt., w wypadku, gdy zalicytujesz dokładnie tyle co osoba prowadząca, to mimo tej samej ilość punktów będziesz na drugim miejscu w licytacji (wtedy decyduje data złożenia oferty), jeżeli natomiast zalicytujesz powyżej oferty tej osoby, to system przelicytuje ją tylko o 1pkt i w analogiczny sposób będzie automatycznie przelicytowywać oferty innych licytujących do osiągnięcia zalicytowanej przez Ciebie maksymalnej ilości punktów.

Podsumowując: jeżeli zalicytujesz jakąś nagrodę jako pierwszy, np. 10 000 pkt, to będziesz widniał/a jako prowadzący z 1pkt. Kolejna osoba licytując 5 000pkt zostanie automatycznie przelicytowana o 1pkt (będziesz prowadził/a z liczbą 5 001pkt), a jeśli zalicytuje 15 000 to zostaniesz przelicytowany/a o 1pkt (czyli licytacja będzie miała wartość 10 001pkt).

Jeżeli Twoja oferta jest wyższa od oferty osoby prowadzącej wyświetli się komunikat informujący o prowadzeniu w licytacji, oferta osoby prowadzącej spadnie na drugie miejsce, a Twoja oferta znajdzie się na pierwszym miejscu przelicytowując osobę dotychczas prowadzącą o 1 pkt. Zalicytowana przez Ciebie wartość punktowa ZOSTANIE ZABLOKOWANA.

Nie, raz złożona oferta nie może zostać wycofana.

Tak, w każdym momencie licytacji masz możliwość zwiększenia swojego maksimum.

Możesz zalicytować maksymalnie tyle punktów, ile aktualnie znajduje się na Twoim koncie (punkty zablokowane, nie mogą być wykorzystane w innych aukcjach).

Nie, posiadane punkty nie mogą zostać przekazane innej osobie.

Jeżeli nie uda Ci się zwyciężyć w aukcji, punkty zostaną zwrócone na Twoje konto.

Licytacje mają zróżnicowany okres trwania. Czas trwania każdej licytacji jest widoczny po kliknięciu na wybraną nagrodę.

W sytuacji, gdy kilku licytujących zaoferuje taką samą liczbę punktów decyduje kolejność zgłoszeń (na prowadzeniu zostaje osoba, która złożyła daną ofertę jako pierwsza).

Po wygraniu licytacji otrzymasz wiadomość e-mail z informacją o wygranej i prośbą o zweryfikowanie adresu dostawy. Po odesłaniu potwierdzenia adresu dostawy, wyślemy wylicytowany przedmiot.

Wylicytowana nagroda zostanie wysłana listem poleconym bezpośrednio po potwierdzeniu adresu (stosowna prośba zostanie wysłana na adres mailowy po wygraniu licytacji).

Nie, nagroda jest wysyłana na podany przez Ciebie adres.

Koszty przesyłki pokrywa Jobman Group.

Tak, o ile od momentu ostatniego dodania punktów, nie upłynęło więcej niż 6 miesięcy.

Po upływie 6 miesięcy Twoje punkty zostaną zamrożone. Nie będziesz mógł uczestniczyć w licytacjach, do momentu podpisania kolejnej umowy z Jobman Group.
Nie znalazłeś odpowiedzi?
Skontaktuj się z nami, z chęcią pomożemy!
Kontakt
wstecz
Nie masz jeszcze konta?
Zaadzwoń do nas pod nr
12 294 13 05,

napisz na adres
biuro@jobmangroup.pl

lub odwiedź naszą siedzibę
Kraków ul. Bociana 22A.
Formularz nie został wypełniony prawidłowo.
Popraw lub uzupełnij wyróżnione pozycje.